Exkluzivní mySea® WRAP
s prodlouženou dobou účinku

Viditelný efekt, úbytek centimetrů a nastartování hubnoucího procesu. mySea WRAP je jedinečná procedura s exkluzivním bahnem Mrtvého moře. Speciální vysoce mineralizované produkty s esenciálními přísadami působí po celou dobu zábalu a výsledný efekt prodlužují. 
 

Pokud Vás trápí celulitida, nedaří se Vám zhubnout je mySea WRAP bezpečnou cestou.

S pomocí mySea WRAP, úpravou jídelníčku a aktivnějším pohybem, můžete snadno zvítězit nejen nad věkem, ale i nad „pomerančovou kůží“ a nadbytečnými kilogramy.
Ozdravný regenerační proces zbaví pokožku nežádoucích škodlivin a tělo centimetrů, kůže je po proceduře viditelně pevnější a sametově hladká, zpevňuje se každým zábalem. Tím se mySea WRAP stává výborným pomocníkem v boji proti stárnutí , s celuitidou i váhou.

Jak procedura probíhá?

Po celou dobu procedury je o Vás pečováno pečlivě vybranými přírodními produkty. 
Po přípravném ošetření pokožky probíhá samotný zábal s nahřátým Exkluzivním bahnem Mrtvého moře, s příjemnou vůní,  s použitím elastických bandáží.
Ty jsou z příjemného materiálu a během procedury neubírají na pohodlí, ani na „kráse“.
Šetrným zabalením podpoří rozproudění lymfy, tepelně izolují a bahno je maximálně vstřebáváno pokožkou. Na lůžku relaxujete po dobu min. padesáti minut v hebké příjemné dece. Důkazem že tato procedura je i to, že naši zákaznící během ní usínají. Po proceduře přeměřením zaznamenaných údajů můžete porovnat pozitivní výsledek úbytku centimetrů.
Pro výrazné detoxikační účinky je nutné dodržet zvýšený pitný režim (cca 2,5 l denně), aby śe mohly odplavovat toxiny a tuk z těla. Po proceduře doporučujeme se 8-12 hod nekoupat, aby byl co nejvíce využit léčebný efekt bahna. Lze užít krátkou vlažnou sprchu, bez použití mýdel a sprchových gelů.

Celková doba procedury: 90 - 120 minut
Cena: 1200 Kč

 

Po každé proceduře získáte zdarma luxusní Kosmetický balíček pro následnou domácí péči.

Návrat na předchozí stránku

Aktuálně

Bahenní zábaly a procedury!

Publikováno: 26. 06. 2011

V našem regeneračním studiu nabízíme zkrášlující bahenní zábaly a procedury s Exkluzivním 100% Bahnem Mrtvého moře. Přijďte vyzkoušet!

Více zde

Prodej masážních olejů

Publikováno: 06. 02. 2012

Nabízíme kvalitní luxusní masážní oleje, krémy pro rehabilitační zařízení, maséry, kosmetičky ale i pro veřejnost...

Více zde